Robte to , čoho sa najviac bojíte a to Vám prinesie blahobyt

Autor: Emília Amrichová | 11.10.2015 o 20:41 | Karma článku: 2,07 | Prečítané:  215x

Iba tí ľudia vo svete sa nestratia , ktorý vedia čo od života chcú a vedia ktorým smerom kráčajú. ,, Na zlyhanie existujú tisíce výhovoriek, no žiaden dobrý dôvod. " - Marka Twain.     

 

Prečo niektorí ľudia , sú úspešnejší než iní? Prečo  zarábajú viac?  Prečo vedú šťastné , harmonické a vyrovnané vzťahy ? Čo je ich dôvodom a tajomstvom k úspechu ? 

 Možno ste sa niekedy zamysleli, prečo práve " JA " som tam kde som ? Čo je tým dôvodom , že mám takú prácu, že  robím to čo robím, že ma to vôbec nenapĺňa, že som stále na tom istom mieste, že vyzerám tak ako vyzerať nechcem .... ?  Kde nastala tá chyba ? Odpoveďou je , že CHYBA je vo Vás :)

" Ľudia , robte to , čoho sa bojíte, a váš strach zmizne." A ja som si sama koľkokát povedala , že to sa nedá , nedarí sa mi , to nezvládnem, je to ťažké , radšej budem čas tráviť na Fb, pozeraním telky, či upratovaním . No  časom som si uvedomila , to  čo robím , ma absolútne neposúva vpred, som stále sa tom istom mieste  ( tam kde nechcem byť) a stále  a len stagnujem. V jeden deň  som si povedala, keď to dokážu iní dokážem to aj ja, nikto mi v tom nezabráni , jedine,  kto by mi v tom zabránil som JA  , môj strach a moje myšlienky. Ak aj  VY sa raz  vedome  rozhodnete robiť , to čo Vás baví , začne na Vás pôsobiť účinok podvedomia, ktorý je v súlade s Vaším rozhodnutím a myslením. Mám na mysli to , ak sa raz rozhodnete pre niečo , pre sen ktorý si chcete splniť , dokážete to ! Keď to mohli dokázať aj iní prečo by ste to nemohli dokázať aj VY ? Stačí , sa minimálne tri týždne niečomu venovať a po čase človek si takto nadobudne zvyk. Budete, si napĺňať Vaše sny , budete napredovať a budete k Vaším cieľom čo raz bližšie a bližšie , a to si žiadna pevnú vôľu a SEBADISCIPLÍNU ! Stačí sa denne  svojmu snu , venovať  čo len hodinku a budete k nemu čo raz bližšie a bližšie 
Ľudia , robte To čo Vás , baví , čo Vás napĺňa , neviete si predstaviť , aký je Váš život a hlavne ČAS drahocenný , tak prečo sa ním okrádať ???

Tak si už konečne môžte povedať : Dnes sa mi začína nový , krásny deň , môžem robiť čo ma baví , a nikto ma v tom nezastaví ;)

Milí čitatelia , prajem Vám pekný zvyšok večera :)

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KULTÚRA

Umenie alebo propaganda? Pozrite si diela, aké vznikali za slovenského štátu

Slovenská národná galéria sa pustila do náročného projektu.

PLUS

Život po 65 nekončí. Sex často áno

Božíčku, to bolo včera niečo. Veta, ktorá vyvolá úsmev na tvári. Kým nezistíte, že ju povedal 70-ročný pár.

KOMENTÁRE

Putin prichádza navštíviť Merkelovú a baby Trump (karikatúry týždňa)

Výber SME z prác karikaturistov z celého sveta na tento týždeň.


Už ste čítali?