Sebavedomá vs. dobrá žienka :)

Autor: Emília Amrichová | 3.10.2015 o 10:44 | Karma článku: 2,48 | Prečítané:  484x

... mužov lákajú sebavedomé ženy , ženy , ktoré vedia čo chcú, ktoré si vedia vymedziť svoje hranice, ženy ktoré si povedia svoj názor , ženy ktoré majú určené svoje životné priority a hlavne ženy ktoré sú sami sebou :) je to tak?

 


    Hneď na úvod by som Vám chcela predstaviť "dobrú" žienku. Určite každý z Vás v živote spoznal , alebo len spozná dobré dievča, či ženu. Mám na mysli, dievča, ktoré by pre svojho chlapa, urobila aj "nemožné". Vedela by mu splniť  čokoľvek, čo by mu videla na jeho očiach, jednoducho by sa preňho rozkrájala.  "Dobré" dievča , nežije svoj život , ale život svojho chlapa a dala by do vzťahu čokoľvek , len aby vzťah upevnila a hlavne aby fungoval. No časom si chlap môže uvedomiť , že to "dobré" dievča , by mu dala zniesla aj modré z neba, uvidí , že žena mu dá "všetko" a chlapa po čase takýto vzťah prestane baviť. Má u takejto ženy , istotu a vie , že mu priamo zobe z ruky. Takéto dievčatá sú fajn, no chlapa to prestane baviť a časom ho už nebude priťahovať. "Dobré dievča, by chcelo pre chlapa urobiť aj "neuskutočniteľné" len aby sa chlapci zapáčila, no vzťah po čase začne upadať a rýchlo klesne.


    No poďme si predstaviť sebavedomú, rastúcu ženu, po ktorých tak muži túžia. Takáto žena, vie čo môže od chlapa čakať , nieje zúfalá, vie si presadiť svoje názory, no na druhej strane, vie prijať a vypočuť názory ostatných. Je to žena , ktorá vie čo chce ,a nieje žiadna prelietavka. Vie , ak sa pre niečo alebo niekoho rozhodne , to konečné slovo  platí :) Sebavedomá žena , hovorí spôsobom, akým sa chlapi bežne rozprávajú. Hlavne výstižne a podajú to spôsobom, akým to muž od nich očakáva. Takáto žena, sa nemusí pred chlapom pretvarovať a ani hrať žiadne hry, jedná s chlapom na rovinu a priamo. No niekedy , môže muž cítiť , akoby s ňou prežíval horor, no nikto sa na nič nehraje, majú  čistý,  krásny  a dôveryhodný vzťah. Je to jednoducho žena úrovni, žena  ktorá pracuje hlavne a hlavne na sebe .  Ako sa vraví, ak žena nebude mužovi stále k dispozícii, bude ŽENA pre muža  stále len a len výzvou.


Už ste sa niekedy zamýšľali , prečo mužom sa takéto ženy páčia? ;)

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

ŠPORT

Legenda Merckx o Saganovi: Súperi mu len nahrávajú

Merckx nevidel na MS poriadne preteky.


Už ste čítali?