Robte to , čoho sa najviac bojíte a to Vám prinesie blahobyt

Autor: Emília Amrichová | 11.10.2015 o 20:41 | Karma článku: 2,07 | Prečítané:  235x

Iba tí ľudia vo svete sa nestratia , ktorý vedia čo od života chcú a vedia ktorým smerom kráčajú. ,, Na zlyhanie existujú tisíce výhovoriek, no žiaden dobrý dôvod. " - Marka Twain.     

 

Prečo niektorí ľudia , sú úspešnejší než iní? Prečo  zarábajú viac?  Prečo vedú šťastné , harmonické a vyrovnané vzťahy ? Čo je ich dôvodom a tajomstvom k úspechu ? 

 Možno ste sa niekedy zamysleli, prečo práve " JA " som tam kde som ? Čo je tým dôvodom , že mám takú prácu, že  robím to čo robím, že ma to vôbec nenapĺňa, že som stále na tom istom mieste, že vyzerám tak ako vyzerať nechcem .... ?  Kde nastala tá chyba ? Odpoveďou je , že CHYBA je vo Vás :)

" Ľudia , robte to , čoho sa bojíte, a váš strach zmizne." A ja som si sama koľkokát povedala , že to sa nedá , nedarí sa mi , to nezvládnem, je to ťažké , radšej budem čas tráviť na Fb, pozeraním telky, či upratovaním . No  časom som si uvedomila , to  čo robím , ma absolútne neposúva vpred, som stále sa tom istom mieste  ( tam kde nechcem byť) a stále  a len stagnujem. V jeden deň  som si povedala, keď to dokážu iní dokážem to aj ja, nikto mi v tom nezabráni , jedine,  kto by mi v tom zabránil som JA  , môj strach a moje myšlienky. Ak aj  VY sa raz  vedome  rozhodnete robiť , to čo Vás baví , začne na Vás pôsobiť účinok podvedomia, ktorý je v súlade s Vaším rozhodnutím a myslením. Mám na mysli to , ak sa raz rozhodnete pre niečo , pre sen ktorý si chcete splniť , dokážete to ! Keď to mohli dokázať aj iní prečo by ste to nemohli dokázať aj VY ? Stačí , sa minimálne tri týždne niečomu venovať a po čase človek si takto nadobudne zvyk. Budete, si napĺňať Vaše sny , budete napredovať a budete k Vaším cieľom čo raz bližšie a bližšie , a to si žiadna pevnú vôľu a SEBADISCIPLÍNU ! Stačí sa denne  svojmu snu , venovať  čo len hodinku a budete k nemu čo raz bližšie a bližšie 
Ľudia , robte To čo Vás , baví , čo Vás napĺňa , neviete si predstaviť , aký je Váš život a hlavne ČAS drahocenný , tak prečo sa ním okrádať ???

Tak si už konečne môžte povedať : Dnes sa mi začína nový , krásny deň , môžem robiť čo ma baví , a nikto ma v tom nezastaví ;)

Milí čitatelia , prajem Vám pekný zvyšok večera :)

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

ŠPORT

Legenda Merckx o Saganovi: Súperi mu len nahrávajú

Merckx nevidel na MS poriadne preteky.

BRATISLAVA

Rušiť gymnáziá, prihlasovať ľudí? Kandidáti povedali, čo chcú s Bratislavou

V SME Naživo diskutovali Ftáčnik, Frešo, Droba a Kusý.


Už ste čítali?